LABORATORIUM DESIGN THINKING

Centrum Innowacji INKOBI Laboratorium Design Thinking

SZKOLENIA I WARSZTATY DESIGN THINKING WORKSHOP

# MODERATOR DESIGN THINKING

Certyfikowany warsztat dla przyszłych moderatorów i project leaderów DT.

# MODERATOR DESIGN THINKING – Expert Level

Certyfikowany warsztat dla moderatorów i project leaderów DT chcących rozwinąć swoje umiejętności oraz poznać nowe profesjonalne narzędzia z zakresu Design Thinking.

# DESIGN THINKING CREATIVE CLIMBING

Intensywny trening kreatywności dla moderatorów i project leaderów DT pobudzający i rozwijający twórczy potencjał oraz umiejętność jego wykorzystania w poszczególnych etapach przygotowania i prowadzenia procesów Design Thinking.

# DESIGN THINKING TOOL WORKSHOP

Warsztaty dla moderatorów i project leaderów DT przygotowujące do samodzielnego projektowania, testowania i stosowania w praktyce własnych narzędzi opartych na idei i metodyce Design Thinking.

# DESIGN THINKING POLIGON

Warsztaty DT dla moderatorów i project leaderów DT oraz sympatyków myślenia projektowego, prowadzone w siedzibach rzeczywistych interesariuszy (firmach, organizacjach, instytucjach). Polegają na wypracowywaniu podczas pełnego procesu Design Thinking rozwiązań będących odpowiedzą na ich problemy i/lub potrzeby.

# DESIGN THINKING PRODUCT&SERVICE EVOLUTION

Warsztaty dedykowane firmom i startup’om oparte na metodyce DT wykorzystywanej do projektowania nowych lub udoskonalania istniejących produktów i usług. Uczestnicy przechodząc przez poszczególne etapy procesu Design Thinking poznają i stosują w praktyce wiele kreatywnych narzędzi z zakresu szeroko pojętego projektowania oraz opracowywania innowacji.

# INNOWACYJNA FIRMA – przygotowanie i wdrożenie metodyki Design Thinking w procesy zarządcze i organizacyjne przedsiębiorstwa

SZKOLENIA I WARSZTATY SPECJALISTYCZNE

Realizujemy je w formie otwartej lub zamkniętej dla właścicieli, managerów i pracowników. Ich Uczestnicy poszukują rozwiązań dla faktycznych wyzwań (potrzeb, problemów) swoich firm i organizacji, a jednocześnie rozwijają kompetencje moderatora Design Thinking.

Nasza oferta obejmuje szkolenia i warsztaty:

# DESIGN THINKING dla branży HR

# DESIGN THINKING dla managerów restauracji i kawiarni

# DESIGN THINKING PROJECTOR dla filmowców i fotografów

# DESIGN THINKING for PUBLISHING INDUSTRY dla autorów, wydawców i księgarzy

# DESIGN THINKING SPORT&WELLNESS

# DESIGN THINKING LIFE&WORK SPACES dla architektów i projektantów wnętrz

# DESIGN THINKING ART&BUSINESS dla branży kreatywnych

# DESIGN THINKING for EMPLOYER BRANDING

# DESIGN THINKING for OUTSOURCING SERVICES BUSINESS

# DESIGN THINKING dla NGO

Działamy na terenie całego kraju (m.in. Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław).

Zapytania prosimy kierować mailowo na adres:

kontakt@INKOBI.pl

bądź zgłaszać telefonicznie:

+48 535 633 636